П0мста за 128-му брuгаду. ЗСУ вдарuли по р0сіянах під час нагородження, у вороrа багато “200-х”

Новини

Українські воїни завдали удару по скупченню російських військових зі 810-ї бригади морської піхоти у Херсонській області. Загинули десятки окупантів, а ще сотні поранені.

Помста за 128-му бригаду

“Сили оборони вдарили, я б не хотів далі коментувати, чутлива інформація. Ураження справді нанесено, втрати серед командного складу і особового складу суттєві”, – підтвердило інформацію джерело РБК-Україна, зазначивши, що удар був вдалим.

Зазначимо, що цей удар по ворогу військові вже назвали помстою за атаку РФ по нашим військовослужбовцям на Запорізькому напрямку. Мова йде про 128-й окрему гірсько-штурмову бригаду.

“Накрили” окупантів в День ракетно-артилерійських військ РФ під час нагородження (19 листопада). Під вогонь потрапила 810-та севастопольська бригада морської піхоти в Херсонській області, додало джерело.

Також за даними джерела, останній командувач цієї бригади “видохся в тил” ще 8 листопада. А ще сім комбригів вже ліквідовані силами ЗСУ.

Додамо, що перед цим про ураження скупчення окупантів написав командир підрозділу аеророзвідки “Птахи Мадяра” Роберт Бровді.

“Відплата. Бумеранг: за два тижні після атаки на 128-му. 810- та, відчуваєте біль, ми точно знаємо. За наших хлопців. За Закарпатську окрему гірсько-штурмову”, – написав він.

За його словами, загинули 25 окупантів, ще близько сотні отримали поранення. Втрати серед командного складу росіяни ретельно приховують.

 

Оцените статью
Добавить комментарий