Ось вам кінцевий результат: Каменських здивувала новими талантами (фото)

Новини

Нещодавно команда Насті Каменських зробила їй подарунок і відправила на майстер-клас з кераміки. Співачка вирішила власноруч виготовити блюдо для подачі суші у формі манго. Цілий місяць Настя ходила до студії, де спочатку ліпила виріб із глини, а потім поступово прикрашала його фарбами. Про це вона регулярно розповідала у Instagram.

І ось тарілка готова. Так, напередодні Настя Каменських продемонструвала кінцевий результат своєї роботи.

Настя Каменських здивувала новими талантами
Настя Каменських здивувала новими талантами

«Побачила, що вам було цікаво стежити за створенням моєї керамічної тарілки і багато хто написав з питаннями, коли я покажу кінцевий результат ☺️І ось я нарешті ділюся з вами результатом! », – написала Настя.

Далі вона розповіла, що процес виготовлення блюда був для неї не тільки розвагою, а також своєрідною терапією.

«Я часто говорю з вами про важливість психічного здоров’я та довгий годинник ручної роботи – чудова можливість його покращити. Вперше дізнався про це у військовому шпиталі у Кременчуці, куди приїхав подивитися на наших військових. Є окремий майстер-клас, де захисники реабілітації можуть зробити щось своїми руками. Вперше спробувала ліпити з глини та дуже захотілося повторити», – пише артистка.

Каменських розповіла, що під час роботи над своєю тарелкою, вона почувала себе умиротвореною, і це допомогло їй трохи відволіктися.

«Від першої бавовни глини до фінального етапу живопису процес був захоплюючим та умиротвореним, дуже допомогло трохи відволіктися і хоч на кілька хвилин відчути внутрішню гармонію. Я вдячна майстрам, які допомогли мені втілити цю ідею в життя та моїй команді за цей чудовий подарунок», – написала співачка.

Шанувальники високо оцінили її роботу і писали, що артистка явно має талант. А що ти скажеш із цього приводу?

Оцените статью
Добавить комментарий