Ользі Сумській та Ксенії Мішиній не пощастило на курорті: обом довелося йти до “людей у білому”

Новини

Відпочинок іноді завдає не лише приємних, але й тривожних хвилин. От і Ользі Сумській та Ксенії Мішиній у відпустці довелося звертатися до лікарів та лягати під крапельниці.

Зірки отруїлися на відпочинку

Ольга Сумська

Неочікувано завершився відпочинок на австрійському курорті для народної артистки. Ольга отруїлася та відчула себе зле. Довелося звертатися за лікарською допомогою. Та австрійські крапельниці не покращили стан зірки. Тож акторка прийняла рішення повертатися в Україну, не долікувавшись.

Зірки отруїлися на відпочинку

Ледве витримавши 18 годин і діставшись Івано-Франківська, Сумська опинилася в надійних руках найдосвідченіших та найлюдяніших медиків. Пройшла інтенсивну терапію, відчула полегшення і виписалася, не забувши подякувати ескулапам.

Ксенія Мішина

Під час перебування на Балі опинилася під крапельницею і зірка “Сусідки”. Спочатку дві ночі в лікарні провів син Ксенії Платон. Потім черга дійшла й до самої акторки. На нещастя, Мішина з’їла щось не те перед самим вильотом додому.

Зірки отруїлися на відпочинку

Тож довелося терміново позбавлятися шкідливої бактерії. Зірка потрапила під крапельницю. Всю ніч її мучила висока температура, а вранці треба було їхати в аеропорт. Певно, Ксенія і справді почувалася зле, оскільки примудрилася забути документи й загубити сина.

blank
Зірки отруїлися на відпочинку

Довелося ставити на вуха весь аеропорт. Біль у животі не вщухав, температура не спадала, а пригоди продовжувалися. Мішина зазнала під час перельоту турбулентності. Потім забула речі в міжтермінальному автобусі. Коли пригадала й прибігла їх забирати, валізи було зламано.

Тут з’ясувалося, що українська туристка забула планшет у попередньому літаку. Тож знову довелося бігати по всьому аеропорту, намагаючись добитися повернення цінного гаджету.

Rate article