Обриваємо стрілки часнику: як правильно та коли саме це слід робити, щоб мати великий врожай

Новини

Будь-який городник стикався з такою проблемою, як стрілки у часнику. Якщо їх вчасно не видалити, то часник направить всі сили на формування насіння, а не на розвиток та зростання плода. Як результат — дрібні головки часнику, які довго не зберігатимуться.

Більшість городників неправильно позбавляються від стрілок на часнику — обрізають, викручують або ламають, а це може призвести до інфікування рослини через відкриті «рани». Лише 1 % досвідчених городників знають, як правильно це робити, щоб в подальшому отримати щедрий врожай великих головок часнику.

Часникові стрілки потрібно витягати, а не відщипувати! Важливо, робити це відразу при першій їх появі. Потрібно в одну руку взяти стебло, а в іншу — часникову стрілку якнайнижче. Далі, обережно, але з силою потягти стрілку вгору. Під час витягування, має бути тихе клацання — це означає, що процедура зроблена правильно.

Однак, не слід поспішати викидати стрілки часнику, бо їх можна використовувати для приготування маринаду, гарніру та інших страв.

Rate article