О це так новинаЗСУ потопuлu “Костянтин Ольшаснький”. ВІДЕО

Новини

У ВМС повідомили, що ЗСУ атакували корабель “Костянтин Ольшанський” українським “Нептуном”. Ушкодження судна уточнюються.

В ефірі FREEДOM речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що корабель “Костянтин Ольшанський” був атакований українською ракетою “Нептун”.

Плетенчук розповів, що уражені великі десантні кораблі “Азов” та “Ямал” не зможуть виконувати бойові завдання найближчим часом, як і “Іван Хурс”.

Крім цього, він повідомив, що ЗСУ атакували корабель “Костянтин Ольшанський”. Раніше цей десантний корабель Росія вкрала в України у 2014 році під час окупації Криму.

Він 9 років стояв у бухті й окупанти його почали розбирати на запчастини. На 10 рік війни вороги зрозуміли, що у них закінчуються великі десантні кораблі, тому впродовж року його відновили.

При цьому вони хотіли видати, що нібито відновили із “своїх” великих десантних кораблів, до прикладу раніше пошкоджений Україною корабель – “Мінськ” чи “Оленегорський горняк”. Адже там пошкодження такі, що їхнє відновлення під великим питанням.

Rate article