“Ніколи не хотів виглядати жертвою”: мережу вразили фото “незламного” “Ореста” з “Азовсталі”

Новини

Мережу вразили фото пресофіцера полку “Азов”, українського захисника Дмитра “Ореста” Козацького, який нещодавно повернувся з російського полону. Раніше його знімки стали символом незламності української нації.

Після ув’язнення в окупантів він має надзвичайно виснажений вигляд, дуже схуд, але не зламався. Нові світлини “Ореста” опублікувала в Instagram сім’я фотографів Костянтин і Влада Ліберови. Ними вони висловили своє захоплення та вдячність пресофіцеру “Азова”.

“У перший день вдома я пішов у барбершоп, підстригся і поголився. Я ніколи не хотів виглядати жертвою”, – процитували фотографи слова Козацького.
''Ніколи не хотів виглядати жертвою'': мережу вразили фото''незламного''''Ореста'' з''Азовсталі''

“Поки люди збирають по гривні на “Байрактари”: У мережі вибухнули гнівом на рішення нардепів підвищити собі оклади

blank

Вони також поділилися свою історією знайомства з військовим.

“Ми дізналися про Дмитра, як і більшість, через Instagram, але десь за тиждень до того, як він опублікував ці культові портрети своїх побратимів”, – зазначили Ліберови, додавши, що написали захиснику про те, що він – герой, та найбільше хочуть, щоб він повернувся живим.

У лікарні помер легендарний захисник України Василь Пелеш: у 2014 році окупанти відрубали йому руку. Відео
“Ми не чекали відповіді, але “Орест” відповів, що вдячний нам за те, що ми робимо. Вдячний за нашу фотографію”, – написали автори світлин.
blank

blank

Львiв. Їду зpaнку в 32 мapшpутцi. У жiнки пopуч дзвoнить тeлeфoн. – Дa, xopoшo, кoнeчнo, c удoвoльcтвиeм пpиeдeм. Цe її poзмoвa, дo тoгo ж вeльми гoлocнo.

Вони поділилися, що якраз переживали досить складний період і сумнівалися у необхідності своєї роботи.

“А тут хлопець, який у пеклі “Азовсталі” пише нам, що наші фото його надихають. Зараз ми розуміємо, як ці слова були для нас переломними”, – зазначили Ліберови.
blank

“Ми написали хлопцю, щоб підтримати його, а натомість він врятував нас”, – наголосило подружжя.

Чоловік та дружина розповіли, що під час фотосесії багато поспілкувалися з Козацьким і про Маріуполь, і про полон, і про звичайне життя, а на світлинах чесно показали хлопця, який пройшов пекло.

Нагадаємо: раніше Козацький опублікував перший допис у соцмережах після звільнення з полону. Він закликав боротись за повернення усіх військовополонених.

“Тільки тоді я буду щасливий сповна. Я вдома – в Україні! Продовжуємо боротьбу далі”, – підсумував він.

Оцените статью
Добавить комментарий