“Неприємна провокація”: представники готелю, де українці застали путіністку Бузову, заступилися за росіянку

Новини

Менеджер готелю в Цюріху, Швейцарія, прокоментував скандал у фойє, де українці дорікнули пропутінській співачці Олі Бузовій в підтримці геноциду. Він неочікувано заступився за росіянку і назвав дії українських туристів “неприємною провокацією”. news.obozrevatel.com

Менеджер також поспішив запевнити росЗМІ, що українці не були постояльцями готелю. Коментар опублікували на одному з пропагандистських сайтів (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Це була провокація. Людина, яка знімала відео, не наш гість. Для нас це був дуже неприємний інцидент”, – виправдалися в готелі.

Відреагував на питання українців і менеджер путіністки, який поскаржився, що запитання незнайомців “налякали” гостей. На думку росіянина, перебування в одному приміщенні з людиною, яка схвалює терористичні ракетні удари, окупацію, ґв*лтування, мародерство та вбивства не викликало у постояльців побоювання.

"Неприємна провокація": представники готелю, де українці застали путіністку Бузову, заступилися за росіянку

Нагадаємо, що інцидент у Цюріху трапився тиждень тому. Українці в Швейцарії випадково зустріли Ольгу Бузову, яка підтримує терорuстичну політику Кремля. Вони встигли зняти на відео, як артистка боягузливо тікає від запитань про війну.

Як відомо, росіянка неодноразово демонструвала свою прихильність путінському режиму. У кінці жовтня 2022 року вона неочікувано приїхала в окупований Донецьк, нібито в межах гуманітарної місії. На камеру зірка видала, що допомагає окупантам.

Rate article