Не пр0йшла тест на “ідеальну невістку”, але залишилась дуже щаслива

Життєві історії

Я зустрічалася з Олексієм два роки, а потім він мені зробив пропозицію. Для весілля нам потрібно було ще трішки назбирати грошей, тому ми запланували його на наступний рік, а я повністю занурилася в роботу за цей період.

Одного вечора приходить Олексій з роботи і повідомляє, що матір купила йому квитка на море. Ну це мене трішки збентежило і геть не входило в наші плани. Чому я маю працювати в поті чола, щоб заробити гроші на весілля, а він буде відпочивати? Така ситуація мене неабияк насторожила.

Я пояснила, що зараз не час для поїздок і кожну копійку потрібно відкладати в сімейний бюджет. Та й з роботи мене просто так одразу ніхто не відпустить. «Але ж мама вже купила квитки, я не хочу її ображати. Може тоді я сам поїду?». Я була роздратована та з нервів крикнула, що може їхати куди хоче та з ким хоче.

Тоді я зрозуміла, що мій наречений справжній мамин синочок. Він завжди робив те, що говорила йому свекруха. Навіть в той час у мене була квартира, але свекруха не захотіла відпускати свого синочка, тому ми проживали у неї.

Поїхав Олексій на море, а я вирішила довго не сумувати та приділити час собі: погуляти з подругами, книжку почитати чи подивитися фільми. Все було б чудово, якби не свекруха. Суботнім ранком я солодко спала, поки вона не забігла в кімнату з криками «Та скільки ж можна спати! Вставай!».

Запланувала вона зробити маленький ремонт у нашій кімнаті, поки Олексій відпочиває. З самого ранку пішла в магазин, придбала шпалери на власний смак й просто поставила мене перед фактом. «Ви хочете, щоб я з вами переклеїла шпалери, поки Олексій відпочиває на морі?». «Ну так, а ти не хочеш зробити йому приємно? Він же так зрадіє!».

Я відмовилася і в нас почалися справжні баталії. Свекруха звинувачувала мене в тому, що я не пройшла тест на ідеальну дружину і не хочу дбати про її сина. Стала погрожувати, що зробить все, щоб ми Олексієм так і не одружилися. А після цього кинула шпалери та вибігла з квартири.

Я не хотіла залишатися, тому зібрала речі і поїхала до батьків за місто. Через тиждень приїхав Олексій і одразу накинувся на мене з претензіями.  «Ти чого мамі не допомагаєш? Корона впаде чи руки відваляться?».

Тоді я зрозуміла, що так не хочу прожити власне життя. До Олексія я так і не повернулася, а згодом зустріла справжнього чоловіка. Зараз у мене щаслива сім’я і найкраща свекруха у світі!

Rate article