“Не будемо забігати наперед”: У Білому домі відреагували на заяви конгресвумен Спартц щодо Єрмака

Новини

Конгресвумен Вікторія Спартц вважає, що керівник Офісу Президента Андрій Єрмак має зв’язки з росією. Вона попросила Білий дім ретельно перевірити цю інформацію, нагадують Патріоти України.

Реакція Білого дому на заяву Спартц

У Білому домі вже відреагували на звернення конгресвумен Вікторії Спартц щодо можливих зв’язків Андрія Єрмака з росією. Координатор Ради з нацбезпеки США і стратегічних комунікацій Джон Кірбі запевнив – до розгляду цієї інформації у Білому домі поставляться з усією серйозністю, але робити поспішних висновків та якихось прогнозів щодо цієї справи ніхто не буде.

“Ми відповімо конгресвумен належним чином, але забігати наперед я не буду. Те, що ми робимо і на чому зосереджені – це спілкування з українцями на всіх рівнях, рівнях помічників, і аж до президента Зеленського, щоб переконатися, що ми розуміємо їхні потреби. А також на спроможності, які їм потрібні в цій війні, що зараз зосереджена, в основному, на Донбасі. І переконатися, що ми їм відповідаємо”, – заявив Кірбі.

Він також наголосив, що президент Джо Байден впевнений у тому, що США роблять усе можливе для того, щоб максимально задовольнити потреби України у війні з російськими окупантами. Що стосується зброї, яку передають Україні, то вона стає власністю ЗСУ, і США цілком задоволені тим, з якою майстерністю наші воїни нею користуються.

“Ми повинні пам’ятати: щойно устаткування опиняється в руках українських Збройних Сил – це власність України. Ми не диктуємо, як вони мають використовувати кожну одиницю обладнання на полі бою. Але вони також нам казали, що поділяють стурбованість щодо підзвітності та нагляду, і готові працювати з нами над цим”, – додав Кірбі.

Оцените статью
Добавить комментарий