НАТО хоче забезпечити перемогу України, експерт поділився подробицями: “Готують нову…”

Новини

Політолог Раміс Юнус розповів, як НАТО допоможе Україні перемогти у війні. Фахівець розповів в інтерв’ю Politeka Online, що альянс готує доктрину свого союзу.

“Вони готують нову доктрину НАТО, яку прийматимуть у Вільнюсі. Це вже інша доктрина, в якій буде не лише оборона, а й напад. Тому що вони створили цей північноатлантичний блок з погляду лише оборони. Вони мали оборонну доктрину, а тут такий форс-мажор, як вони всі одразу розгубилися”, – розповів фахівець.politeka.net

Також експерт додав, що завдяки лише Україні та США вдалося зібрати треба в єдиний кулак. Але треба зробити так, щоб це не повторювалося.

“Це добре, що Україна вперлася рогом і зацементувала їх. І Америка втрутилася і зібрала їх усіх у єдиний кулак. Але ж не повинно бути такого, що завтра повториться щось таке, хтось почне бігати планетою з ядерною зброєю, лякати усю планету, і НАТО знову розгубиться?Тому раз НАТО має бути сильним, не тільки перша армія НАТО (США і Туреччина), але й друга армія НАТО.Можливо, має бути ще якась третя армія НАТО?яка щойно вийшла з війни “, – розповів, натякаючи Україну.

ЗСУ, війна

Оцените статью
Добавить комментарий