Наречений один, а весіль декілька: скільки разів насправді виходили заміж Каменських, Кароль і Сумська

Новини

Весілля – день, про який мріє кожна дівчина. Тіна Кароль, Настя Каменських і Ольга Сумська вирішили, що весілля в їхньому житті має бути не один раз.

Скільки разів одружувалися з одним чоловіком Настя Каменських, Тіна Кароль і Оля Сумська

Весілля – один з найважливіших днів у житті кожної жінки. Найчастіше така подія трапляється всього раз у житті. Та навіть якщо ви не виходите заміж вдруге, це не означає, що ви не можете зіграти весілля кілька разів. Саме так зробили відомі українські артистки Тіна Кароль, Настя Каменських і Ольга Сумська.

Тіна Кароль

Тіна Кароль офіційно виходила заміж лише один раз у 2008 році за свого продюсера Євгена Огіра. Та весілля у них було двічі.

Перше весілля, про яке ніхто не знав, зіграли Кароль і Огір на Мальдівах. На той момент вони вже офіційно розписалися в Києві і полетіли на райський острів.

Весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра на Мальдівах
Весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра на Мальдівах

На мальдівському весіллі не було гостей, чи традиційної білої сукні. Свято було у місцевих традиціях з пальмовим листям замість букету. На згадку про цей день Тіна і Євген закопали дерев’яну табличку з власними ініціалами та датою весілля, як це прийнято на Мальдівах.

Весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра на Мальдівах
Весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра на Мальдівах

Друге, вже публічне весілля, Кароль і Огір відгуляли в тому ж році. На цьому весіллі було все традиційно: біла сукня, букет нареченої і вінчання у соборі.

Як виглядала Тіна кароль на власному весіллі
Весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра у Києві

Настя Каменських

Публіка знає лише про одне весілля Насті Каменських з репером Потапом, яке вони зробили публічним для публіки та преси. Це весілля вони відгуляли у травні 2019 року в ресторанному комплексі під Києвом.

Весільні фотосесії зірок: Потап і Настя Каменських
Весілля Насті Каменських і Потапа у Києві

Втім, на момент весілля молодята вже були одруженими. Вони одружилися ще за 2 роки до цього у Лас-Вегасі. Це було повністю таємно.

Весілля Потапа і Насті Каменських у Лас-Вегасі
Весілля Потапа і Насті Каменських у Лас-Вегасі

Після одруження в Лас-Вегасі Потап і каменських повернулися в Україну, де офіційно зареєстрували свої стосунки в РАЦСі.

Ольга Сумська

Акторка Ольга Сумська вирішила зіграти весілля зі своїм законним чоловіком Віталієм Борисюком вдруге після 25 років шлюбу. Так, на срібне весілля вони влаштували грандіозне свято.

blank
Два весілля Сумської і Борисюка

Сумська знову одягнула весільну сукню і фату, а Борисюк – костюм. Закохані знову проговорили весільні клятви і гучно відсвяткували свято у колі рідних та друзів.

Rate article