Наложниці Сулеймана в реальному житті не схожі на “кіношних” Хюррем і Махідевран: повна протилежність

Новини

Поціновувачі серіалу про Османську Імперію звикли бачити на телеекранах красивих і завжди чепурних наложниць. А якими вони були у реальному житті?

Як виглядали наложниці Сулеймана у реальному житті

Кожен хоча б раз чув про культовий серіал про Османську Імперію “Величне століття”. Як насправді виглядали наложниці Султана, яких на екрані втілили талановиті та красиві турецькі актриси?

Махідевран Султан

Як виглядала Махідевран Султан у Величному столітті у виконанні Нур Феттахоґлу
Як виглядала Махідевран Султан у Величному столітті у виконанні Нур Феттахоґлу

У ролі Махідевран Султан у серіалі “Величне століття” зіграла відома турецька актриса Нур Феттахоґлу. Знаменитість, за наполяганнями шанувальників, ідеально втілила свою роль. Зірка продемонструвала властиву наложниці гордість та водночас романтичну слабкість перед коханим обранцем. Неможливо оминути увагою і природну привабливість зірки, яка разом із талантом допомогла їй завоювати популярність.

Якою була Махідевран Султан у реальному житті – без зайвих прикрас теж була гарна
Якою була Махідевран Султан у реальному житті – без зайвих прикрас теж була гарна

Звісно, історики “малюють” наложницю Султана Сулеймана по-різному. У когось вона має витонченіші та навіть гостріші риси зовнішності. Тим часом інші пропонують портрет, на якому реальна Махідевран Султан має великі чорні очі, тонкий і довгий ніс та шикарне темне волосся. Хай там як, але без косметики та допомоги сучасник стилістів наложниця Сулеймана виглядала чудово.

Хюррем Султан

Хюррем Султан у виконанні Мер'єм Узерлі у серіалі Величне століття
Хюррем Султан у виконанні Мер’єм Узерлі у серіалі Величне століття

На телеекранах глядачі спостерігали за акторською грою відомої турецької актриси Мер’єм Узерлі. Рудоволоса красуня, яка, до слова, пофарбувала пасма заради ролі, втілила образ могутньої та впливової дружини Султана Сулеймана. Грація та витонченість Узерлі допомогли їй показати, якою була Роксолана у реальному житті.

Як насправді виглядала наложниця Сулеймана Хюррем Султан у реальному житті
Як насправді виглядала наложниця Сулеймана Хюррем Султан у реальному житті

А ось Хюррем Султан, на відміну від своєї конкурентки Махідевран, мала слов’янське коріння, а тому її зовнішність мала зовсім не турецькі риси. Оскільки Роксолана була однією з найвпливовіших жінок за всю історію Османської Імперії, існує чимало її портретів – і всі вони відрізняються один від одного. Втім, можна з легкістю зазначити, що наложниця Султана Сулеймана мала ніжну зовнішність.

Rate article