“Найстрашніші миті у житті”: Український чемпіон показав, що йому допомогло вирватися із окупації у Херсоні

Новини

Прославлений український стрибун у висоту Андрій Проценко розповів свою історію порятунку із окупованої Херсонщини. 34-річному легкоатлету допоміг його Instagram, повідомляють Патріоти України.

Проценко зізнався, що саме завдяки обліковому запису в соцмережах зміг перетнути блок-пост із російськими окупантами. “Коли ми їхали, із двадцяти блокпостів залишилися всього два. На одному з них у мене перевірили телефон. Я, звичайно, почистив його від листування, які могли викликати питання у росіян, багато що видалив, але залишився Instagram. Напевно, саме по ньому військовий зрозумів, що я легкоатлет. На щастя, мені це зіграло на руку. Він нас пропустив, ще й висловив надію на те, що ми скоро знову зможемо виступати”, – цитує Проценка прес-служба ФЛАУ.

Спортсмен спочатку не планувався евакуюватися, оскільки село, в якому він жив, знаходиться далеко від Херсона і тому було відносно спокійним. “А за два тижні вже увійшли і до нас. Коли зайшли російські військові, навіть перші, стало зовсім не по собі. Ми почали переглядати різні групи, чати в телеграмі, в яких обговорювали шляхи виїзду. Спочатку вирішили доїхати до Херсона, хоча це було надзвичайно страшно. Їхали не швидше за 60 кілометрів на годину. Дорогою двічі зустрічали БТР у колонах і були змушені з’їжджати з дороги, щоб пропустити їх”, – згадав Проценко.

Оцените статью
Добавить комментарий