На Львівщині створять індустріальний парк на понад 3 тис. нових робочих місць

Новини

До реєстру індустріальних парків внесено новий індустріальний парк – “Червоноград”. Він розташований на території Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 2 квітня 2024 року, передає “Еспресо.Захід“.

“Політика уряду передбачає стимулювання розвитку переробної промисловості в Україні до рівня розвинених країн, де її частка у загальному ВВП становить 20%. Створення індустріальних парків є однією зі складових цієї роботи – вони забезпечують зростання економіки та створюють нові робочі місця. Новий промисловий майданчик у Львівській області має дати близько 3250 нових робочих місць і залучити інвестиції в розвиток виробництва більше ніж на 1,5 млрд гривень”, – зазначив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Згідно з концепцією індустріального парку “Червоноград”, на площі понад 63 гектари створять близько 3 250 робочих місць у переробній промисловості. Зокрема інвестори започаткують виробництво харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів. Крім того, передбачається створення підприємств з деревообробки та виготовлення виробів з деревини та корка.“На території парку будуть проводитись науково-технічні дослідження, працювати лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції. Конфігурація парку передбачає використання в майбутньому також території терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проєктом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади. Обсяг отриманих донорських коштів становить понад 10 млн грн. Загальні інвестиції, які передбачені для розвитку індустріального парку “Червоноград” на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн”, – додали у Мінекономіки.

Rate article