Молода дружина Павлика продовжує вдосконалити своє обличчя: ніс, підборіддя, губи вже переробила – що далі

Новини

Навесні 2023 року четверта дружина 57-річного співака Віктора Павлика – 29-річна блогерка та засновниця дитячого бренду одягу Катерина Репяхова здійснила свою заповітну мрію та переробила ніс та підборіддя. Про всі етапи свого перетворення дівчина докладно розповідала в Instagram, тому немає нічого дивного, що коли Катя вирішила продовжити вдосконалити свою зовнішність, вона знову включила камеру.

Так, у мікроблозі Репяхової з’явилося відео, на якому відображено її візит до косметолога. Цього разу дружина Павлика вирішила позбутися мімічних зморшок за допомогою уколів ботоксу. Цю процедуру Катерина робила вперше, тому зазнавала невеликого хвилювання.

«Кололи лоб, міжбрівку та очі (гусячі лапки). Б0ляче, але абсолютно терпимо і швидко», – поділилася відчуттями Репяхова зі своїми шанувальниками.

На відео було знято момент розмітки ук0лів, сам процес і результат, який буде видно через 14 днів.

Катерина Репяхова позбулася мімічних зморшок
Катерина Репяхова позбулася мімічних зморшок

Нагадаємо, що до того як зробити ринопластику та ліполіфтинг підборіддя, молода дружина Павлика збільшила губи. Однак на цьому Репяхова зупинятися не збирається. Наступним етапом буде мамм0пластика – 0перація щодо зміни форми грудей. За словами Каті, від природи у неї одна мол0чна 3алоза значно більша за іншу, тому вона хоче виправити дефект і зробити їх однаковими.

Оцените статью
Добавить комментарий