Могилевська пройшла нелегкий шлях до чоловіка своєї мрії: артистка розповіла, на що пішла заради нього

Новини

Відома українська співачка Наталія Могилевська висловилась про своє особисте життя. Знаменитість розповіла, на що пішла заради того, аби зустріти чоловіка своєї мрії

Могилевська розповіла про особисте життя

Наталія Могилевська, відома українська співачка, у нещодавньому інтерв’ю для рівненського видання ITV Media Group розповіла про своє особисте життя. Знаменитість поділилась, що перед тим, як зустріти свого нинішнього чоловіка, вона довго була самотня. Втім, вона не засмучена через це, адже саме завдяки такому своєму рішенню змогла нарешті знайти своє справжнє кохання.

Могилевська про особисте життя

У розмові з журналістами знаменитість поділилась, що чекала на свого чоловіка 10 років, а у цей період була самотньою. Зірка визнала, що прийняла рішення “прокачати” себе та свої сильні сторони. Артистка зайнялась саморозвитком і навіть три роки прожила у монастирі в Індії, аби осягнути, що стовідсотково зможе знайти своє кохання.

Наталія Могилевська розповіла про своє особисте життя до того, як зустріла нового бойфренда
Наталія Могилевська розповіла про своє особисте життя до того, як зустріла нового бойфренда

Знаменитість поділилась, що зовсім не шкодує про те, що 10 років крокувала на зустріч своєму коханню у повній самоті. Наталія Могилевська поділилась, що рішення залишатись наодинці вона прийняла до того моменту, поки на сто відсотків не відчує, що зустріла ту саму людину.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни Наталія Могилевська почала стосунки із загадковим чоловіком, про якого шанувальники артистки не знають нічого. Зірка розповіла тільки про те, якого його звати. Як виявилось, знаменитість зустрічається з Валентином. У нових інтерв’ю зірка неодноразово зізнавалась, що дуже кохає свого обранця.

Наталія Могилевська визнала, що довго була самотньою, перш ніж зустріти своє кохання
Наталія Могилевська визнала, що довго була самотньою, перш ніж зустріти своє кохання

Крім того, раніше Наталія Могилевська розповіла, що вони живуть разом і мають серйозні плани на майбутнє. Знаменитість також ділилась зі своїми фанатами, що її новий чоловік неабияк її підтримує. Всі її ідеї, навіть небезпечні та деколи шалені, обранець співачки допомагає їй втілити у життя. Могилевська визнає, що дуже цінує це.

Оцените статью
Добавить комментарий