«Ми дістали вже багатьох». Буданов визнав, що ГУР причетна до підриву публічних осіб у Росії

Новини

Глава ГУР Міноборони Кирил Буданов визнав, що українська розвідка причетна до підриву публічних осіб у Росії.

У інтерв’ю проекту Різні люди у Буданова запитали, чи є цілями для ГУР топ-пропагандисти РФ Володимир Соловйов, Маргарита Симоньян та інші.

«Ми дістали вже багатьох. Є публічні медійні випадки, які стали надбанням суспільства», – сказав він.

На уточнювальне запитання, чи українські розвідники причетні до замаху на військового злочинця Захара Прилепіна, Буданов відмовився відповідати.

«Якщо ви в мене запитуєте про конкретних особистостей, тоді я маю вам відповісти, як класично відповідають спецслужби світу: ми не можемо коментувати цю ситуацію, підтвердити чи спростувати», — сказав голова української розвідки.

Допомогли у ЦРУ. Зеленський пережив понад 12 спроб замаху — Independent
Раніше Буданов говорив, що українські спецслужби вбивали і вбиватимуть росіян будь-де у світі до повної перемоги України.

6 травня, в Нижегородській області РФ підірвали автомобіль терориста Захара Прилепіна. Внаслідок вибуху загинув його охоронець, а сам Прилєпін був поранений. Він заявив, що у нього зламані обидві ноги “і ще там щось”. Відповідальність за спробу ліквідації Прилепіна взяло на себе партизанський рух Атеш.

Також російський пропагандист Владлен Татарський помер унаслідок вибуху на своєму «творчому вечорі» у кафе в Санкт-Петербурзі 2 квітня. Бомбу на зустріч із пропагандистом нібито пронесла дівчина на ім’я Дарія Трепова. Вибухівка була захована у статуетці, яку вона подарувала Татарському. В українській розвідці говорили, що відповідальність за смерть Татарського несе російський диктатор Володимир Путін та його режим.

Вночі 20 серпня в Підмосков’ї підірвався автомобіль із Дар’єю Дугіною, дочкою «ідеолога Путіна» Олександра Дугіна, яка, як і батько, активно займалася пропагандою, виправдовувала війну РФ проти України та виступала за геноцид українського народу. Президент Володимир Зеленський наголошував, що Україна не причетна до вбивства Дугіної.

Редактор: Єлизавета Кумбер

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий