Медведєв пригрозив Польщі втратою державності

Новини

У статті про російсько-польські стосунки поплічник Путіна визнав ставлення РФ до Польщі як до “історичного ворога”.

Заступник голови Ради безпеки РФ та колишній російський президент Дмитро Медведєв у четвер, 2 листопада, попередив Польщу, що ця країна-член НАТО тепер вважається “небезпечним ворогом” для Росії і що вона може втратити свою державність.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на статтю цього поплічника Путіна про російсько-польські відносини.

“Ми ставимось до неї [Польщі] саме як до історичного ворога. Якщо немає надії на примирення з ворогом, то Росія повинна мати єдину і жорстку позицію щодо своєї долі. Історія хоча б раз виносила нещадний вирок зарозумілим полякам: якими б амбітними не були плани реваншу, їхній крах може призвести до загибелі польської державності в повному обсязі”, – написав Медведєв.

Реакції офіційної Варшави на такі заяви одного з рупорів Кремля досі не було.

Війна в Україні підняла і без того напружені відносини між Варшавою та Москвою до нового максимуму.

Польща, яка підтримала Україну після повномасштабного вторгнення РФ, звинувачує Росію в спробах дестабілізувати країну за допомогою дезінформаційних кампаній і шпигунства. Москва натомість засудила те, що вона вважає ворожою позицією Варшави щодо неї та російських інтересів у Польщі.

Медведєв, який під час свого президентства у 2008-2012 роках демонстрував себе ліберальним модернізатором, тепер постає в образі лютого антизахідного кремлівського “яструба”.

Дипломати кажуть, що його висловлювання свідчать про спосіб мислення теперішньої кремлівської еліти.

Оцените статью
Добавить комментарий