Маша Єфросиніна перефарбувалась з чорного: тепер подруга Олі Полякової стала більш схожою на неї

Новини

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна неочікувано стала білявкою. Знаменитість показала перші кадри після раптової зміни іміджу. Від брюнетки не залишилось і сліду

Єфросиніна перефарбувалась у білявку

Маша Єфросиніна не припиняє дивувати своїх шанувальників. Знаменитість, яка все життя носила темний колір волосся, раптом стала білявкою. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікувала нову світлину, на якій показала, як виглядає у новому амплуа. Зірка неабияк шокувала фанатів, адже українці ніколи не бачили відому телеведучу та журналістку з таким світлим відтінком шевелюри.

Маша Єфросиніна перефарбувалась у білявку

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна неочікувано стала білявкою. Знаменитість заради нового образу для спільного проєкту з Олею Поляковою змінила колір свого волосся та на час забула про темний відтінок. Щоправда, заспокоїла шанувальників зірка, свою рідну шевелюру вона не чіпала – колір волосся журналістка змінила завдяки перуці. Наразі невідомо, навіщо Маша Єфросиніна та її подруга Оля Полякова нарядились у такі цікаві образи.

Відома українська ведуча та журналістка Єфросиніна неочікувано перевтілилась і стала білявкою
Відома українська ведуча та журналістка Єфросиніна неочікувано перевтілилась і стала білявкою

У коментарях до нової публікації відомої української ведучої Маші Єфросиніної користувачі мережі зазначили, що тепер вона стала більш схожою на свою найкращу подругу Олю Полякову. Підписники знаменитості відзначили, що світлий колір їй дуже пасує, але все-таки кожен звик бачити зірку з темними локонами.

У мережі Машу Єфросиніну порівняли з її найкращою подругою співачкою Олею Поляковою
У мережі Машу Єфросиніну порівняли з її найкращою подругою співачкою Олею Поляковою

До слова, користувачі мережі порівняли знаменитість у незвичному амплуа не лише з її близькою подругою Олею Поляковою. Так, підписники ведучої у коментарях до її нової публікації зазначили, що вона чимось нагадує Оксану Марченко, дружину засудженого Віктора Медведчука. Втім, таке порівняння не припало ведучій до душі та вона висловила своє незадоволення.

Rate article