Макрон заявив, що не може пояснити мотивів Путіна, але припустив, що винен і COVID-19

Новини

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не розуміє мотивів російського диктатора Володимира Путіна в Україні. Він припустив, що серед причин його дій можуть бути наслідки COVID-19 та ізоляції.

Про це французький лідер сказав в інтерв’ю СNN. Він визнав, що не має раціонального пояснення рішенню Путіна про початок “спеціальної військової операції” у нашій країні.

“Мені здається, це комбінація ресентименту, стратегії гегемонії в регіоні і, я сказав би, наслідків COVID-19, ізоляції”, – зазначив Макрон.

Нагадаємо: раніше президент Франції заявив, що цивілізований світ чинить тиск на Росію, але не веде з нею війни. На думку глави Єлисейського палацу, криваві події в Україні завершаться за столом переговорів. Він упевнений, що до дипломатії можна перейти лише після повернення до так званих “лютневих ліній”.

“РФ явно перебуває під тиском, але ми маємо змогу відновити діалог. Ми не в безвиході. Це скінчиться тільки за столом!” – резюмував політик.

Під час виступу на 77-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку Макрон засудив “цинізм” Росії та її фіктивні референдуми на “розбомблених та нині окупованих територіях” України. Він упевнений, що держава-терорист не може нав’язати своєї волі воєнним шляхом.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий