Лорак оперативно відреагувала на чутки про розлучення колишнього чоловіка з молодою українкою

Новини

Українська співачка Ані Лорак, яка продовжує жити в Росії і замовчувати війну в Україні, прожила у шлюбі Муратом Налчаджіоглу 15 років. З чуток, приводом для їхнього розставання, послужили систематичні зради турецького красеня. Минуло кілька років, обидва партнери вже встигли побудувати нові відносини, а Мурат навіть одружився з молодою київською візажисткою Лілією Реус. Весілля проходило цього літа в одному з найкрасивіших локацій під Києвом, проте через чотири місяці в Мережі стали поширюватися чутки, що колишній чоловік Лорак розлучився зі своєю молодою дружиною.

Свадьба Мурата Налчаджиоглу и Лилии Реус
Весілля Мурата Налчаджіоглу та Лілії Реус

Спочатку Мурат ніяк не реагував на розмови про розлучення, але в якийсь момент не витримав. Так, на своїй сторінці в Instagram Налчаджіоглу звернувся до шанувальників і попросив їх «не пхати свої гарні носи в чуже життя» та не вигадувати необґрунтовані причини його «розлучення» з Ліллією Реус. За словами чоловіка, він ніколи не наважився б написати це звернення, якби не його 12-річна дочка Софія, на яку, за його словами, ця ситуація «сильно впливає». Як саме не уточнив.

Ани Лорак
Ані Лорак з чоловіком Муратом і донькою Софією

«Не в моєму стилі мати справу з новинами про себе в ЗМІ чи протистояти і відповідати людям, які підштовхують мене інтригам, але цього разу ця деморалізація торкається моєї улюбленої дочки, тому я вирішив, що відреагую ☝️»,- написав Налчаджіоглу.

До речі, коментуючи ситуацію, турецький бізнесмен категорично не спростовує чутки про розлучення з молодою дружиною, а пише: «Можливо, просто у двох людей різні погляди на життя та їхні очікування від життя зовсім відрізняються, може, у них різні місії, яку вони беруть. на себе у житті».

Лорак оперативно відреагувала на чутки про розлучення Мурата Налчаджіоглу
Лорак оперативно відреагувала на чутки про розлучення Мурата Налчаджіоглу

Як тільки повідомлення з’явилося в Мережі, його одразу «лайкнула» його колишня дружина – зрадниця Ані Лорак, яка прямо зараз перебуває на відпочинку зі своїм, нібито коханим – іспанським інструктором з йоги.

Лорак на відпочинку
Лорак на відпочинку

Ані Лорак на відпочинку
Ані Лорак на відпочинку

Схоже, що колишня дружина Мурата Налчаджіоглу уважно стежить за його соціальними мережами. Проте бізнесмен досі підписаний на її сторінку, тоді як від Лілії Реус він відписався. Інтрига!

Колишній чоловік Лорак відреагував на чутки про розлучення з молодою дружиною
Колишній чоловік Лорак відреагував на чутки про розлучення з молодою дружиною

Оцените статью
Добавить комментарий