Лілія Ребрик розповіла, якою турботою вся сім’я оточила новонароджену доньку Адель: океан любові

Новини

“Якщо ви думаєте, що з третьою дитиною ви все знаєте, то ви помиляєтесь”,- стверджує Лілія Ребрик та запевняє, що все у них в сім’ї зараз по-новому, як вперше.

Старші доньки та рідні зустріли новонароджену Адель

Відома телеведуча Лілія Ребрик, яка нещодавно народила свою третю донечку, вийшла на зв’язок з колегами з проєкту “Ранок вдома” та розповіла деякі подробиці того, як новонароджена Адель почувається серед старших сестер та рідних.

Одразу потрібно зауважити, що Лілія, як завжди, має чудовий вигляд та випромінює материнське щастя.

Новоспечена матуся розповіла, що хоча у них з чоловіком багатий досвід поводження з дітьми, виявилось, що вже за роки багато чого геть забулось й тепер доводиться згадувати або вчитися чомусь новому.

Та ці навички швидко відновлюються чи набуваються, коли кожен член родини намагається бути корисним і крихітці, і тим, хто за нею дивиться.

На запитання колег, як малечу зустріли старші сестри, Лілія сказала, що вони дуже чекали цієї зустрічі, але по-різному. 12 річна Діана вже мала подібний досвід перед народженням Полі, тож вона була стриманішою в емоціях. Маленька ж Поля бурхливо готувалась перейти зі статусу “молодша” у категорію “середня” сестра.

Зі слів зіркової мами сестрички “нюхали її та заціловували, просили потримати на ручках”.

До речі, обидві дівчинки приготували немовляті свої подарунки. Мама та папа, розуміючи ситуацію, також від імені Аделі піднесли донькам у відповідь презенти. Пані Ліля вважає це дуже важливим моментом:

“Старші діти не повинні втрачати своє дитинство і вони мають теж відчувати себе маленькими дітьми”

Та все одно Діана й Поля відчувають своє старшинство й тому завзято допомагають мамі.

“Помічниць у нас вистачає”, – сміється Ребрик.

Спитали в актриси, коли вона повернеться до роботи, на що Лілія відповіла, що у неї тепер “є бебі-бос Аделіна Андріївна. Вона ще й Дика, то треба буде у неї спитати, коли вона готова буде маму відпустити”.

А поки що мама з новонародженою налагоджують грудне вигодовування і Лілія відмічає, що бебі відрізняється від попередніх її дітей спокійнішим характером.

“Я вже в неї учусь нікуди не поспішати”,- напівжартома говорить телеведуча.

Rate article