Леся Нікітюк похвалилася літнім меню: стіл ломиться від ситних наїдків – з корисного лише помідорчики

Новини

Здавалося б, щоб мати такі форми, як у Лесі Нікітюк, слід не вилазити зі спортзалу й харчуватися хіба що капустяним листочком. Тим часом ведуча показала літнє меню, надзвичайно приголомшивши публіку.

Леся Нікітюк показала своє літнє меню

Леся Нікітюк любить дивувати широкий загал власними витівками. Цього разу вирішила вразити підписників Інстаграму різноманіттям наїдків. 36-річна блогерка виклала в Інстаграм-сторіз 2 світлини, від яких просто захопило дух.

На першій бачимо глиняну мисочку з картопелькою, оселедцем та копченим сальцем. Тут же поряд інший таріль із шашликом, баклажанними рулетками, зеленню та редискою. Ще одна тарілка теж не порожня – на ній помідори, огірки та сир фета. В окремій піалі присутній кетчуп. І все оце багатство підписане:

“Л.І.Т.О”.

Подібний харчовий набір важкувато буде подужати навіть узимку, а щоб у літню спеку настільки зголодніти, аби так порозкошувати, це ще треба примудритися. Та Леді Ле вирішила не розмінюватися на дрібниці й виклала ще одну продуктову світлину.

Леся Нікітюк показала своє літнє меню

Якщо на першій був “легкий” перекус, то тут уже просто повноцінний обід: до всього вище названого навіщось додається ще й велика миска з локшиною. Для чого це зроблено, незрозуміло, адже на столі вже присутній і чорний хлібчик, і лаваш. Та ведучу було вже не спинити. Вона мрійливо підписала фото:

“Ммммммм”.

Нікітюк обожнює демонструвати на загал свої довгі ніжки та плаский животик. Після подібного частування вона явно не зможе позувати фотографу протягом кількох днів. Бо відразу ж запідозрять у вагітності, як це було нещодавно зі Златою Огнєвіч.

Співачка вийшла на сцену в обтислому комбінезоні, але глядачі звернули увагу не на голос, музику чи сенс композиції, а на заокруглення, що випинало з-під тонкої тканини. Й відразу ж понеслися привітання з майбутнім материнством.

Отже, доходимо висновку, що Леся Нікітюк з отого всього багатства на столі з’їла хіба що листочок салату.

Rate article