“Круто взялися”: гучні звільнення погоджено, повний перелік прізвищ

Новини

Як пише Politeka.net, на засіданні Кабінету міністрів України 24 січня прийнято низку кадрових рішень.

Так, з посад заступників міністрів звільнено: Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України; Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України; В’ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України; Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України.

Шаповалов

Крім того, підтримано проекти указів Президента України про звільнення: Валентина Резніченка – Дніпропетровська ОВА; Олександра Старуха – Запорізька ОВА; Олексія Кулебу – Київська ОВА; Дмитра Живицького – Сумська ОВА; Ярослава Янушевича – Херсонська ОВА.

Валентин Резниченко

Резніченко

Янушевич

Водночас, на посаду заступника Міністра економіки України призначено Олексія Соболєва.

blank

У коментарях до нових рішень Кабміна українці висловлюють занепокоєння і виражають надію, що це допоможе боротися із спільним ворогом.

Нагадаємо, днями Україну накрила ціла низка скандалів.

«Що відбувається?», «Круто взялися!», «Сподіваюся, що це зачистка від корупціонерів, а не те, що вони звалити хочуть», «Сьогодні день звільнень», – пишуть користувачі соцмереж.

Тим часом видання РБК-Україна з посиланням на джерела в ОП повідомляє, що Кирила Тимошенка можуть призначити головою Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА).

blank

Обговорення цього питання відбулося задовго до його звільнення з Офісу після скандалу з орендою заміського будинку та елітного авто.

Видання зазначає, що не виключено, що відповідне рішення про призначення Тимошенка головою Херсонської ОВА буде ухвалено найближчим часом.

Rate article