Кошовий відповів, чи потрібно Зеленському обиратися на другий термін: ти думаєш, його відпустять?

Новини

Український шоумен та актор студії “Квартал-95” Євген Кошовий заявив, що президенту України Володимиру Зеленському потрібно обиратися на другий президенський термін. Артист впевнений, що українці “не відпустять” лідера після всього, що він робить для держави.

Кошовий вважає Володимира Зеленського найкращим другом і продовжує з ним спілкуватися. Про це він розповів в інтервʼю Славі Дьоміну на YouTube news.obozrevatel.com

Ведучий запитав, чи вважає його гість, що президенту потрібно спробувати обратися на другий президенський термін.

“А ти думаєш, що його відпустять? Подивимось. Я думаю, що те, що він зробив під час повномасштабного вторгнення і до цього… Я думаю, що так”, – відповів Кошовий.

Зараз гумористу вдається іноді переписуватися з лідером України. Актор зізнався, що багато пережив з Володимиром Зеленським, якого вважає своїм єдиним найкращим другом.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення Росії Верховна Рада України ввела воєнний стан у державі, під час якого проведення виборів заборонене Конституцією України.

Попри це, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Володимир Зеленський має балотуватися на другий президентський термін після перемоги над Росією.

Rate article