Контрнаступ ЗСУ! В США вжарили – дата відома: ЗСУ в люті! Фронт на шматки, армії РФ кінець!

Новини

Високопосадовці США закликали Україну поки що утриматись від початку масштабного наступу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела. Так, один з американських високопосадовців на умовах анонімності заявив, що США закликали Україну спочатку дочекатись останньої партії американської зброї й завершення навчань українських військових.

За словами співрозмовника, Вашингтон поки що дотримується свого рішення не надавати танки Abrams ЗСУ наразі. Вказується, що причиною для відмови називались проблеми з технічним обслуговуванням і логістикою.

Варто зазначити, що дев’ять країн обіцяють надавати Україні безпрецедентну оборонну підтримку для її успіху у відбитті російської агресії та вигнання російських військ з окупованих територій.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів оборони Естонії, Великої Британії, Польщі, Латвії, Литви і представників Данії, Чехії, Нідерландів і Словаччини, яка отримала назву “Талліннські зобов’язання”.

Зокрема, вони визнають, що озброювати Україну для витіснення Росії з окупованої української території так само важливо як і озброювати українців для оборони тієї території, яка перебуває під українським контролем.

“Разом ми продовжимо підтримувати Україну, аби перейти від спротиву до вигнання російських сил з української території. Шляхом об’єднання союзників і партнерів, ми забезпечуємо, що зростання глобальної військової підтримки буде максимально стратегічним і скоординованим”, – йдеться у спільній заяві.

Rate article