Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош розповів, чи можливий в Україні третій “Майдан”, який прагне організувати Росія

Новини

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош розповів, чи можливий в Україні третій “Майдан”, який прагне організувати Росія.

Росія може тішити себе ілюзією і далі розпрацьовувати сценарії внутрішньої дестабілізації в Україні, але нічого у наших ворогів не вийде

Таку думку Дмитро Ярош висловив у своєму Facebook.

За його словами, колаборантів, яких Ярош називає “корисними іdі0тамu”, в Україні вдосталь, однак їхній вплив на ситуацію мінімальний і ніколи не буде визначальним.

“Майдан в Україні – явище природнє, а не інспіроване та штучне; Майдан – це боротьба за Свободу Нації, а не підігрування всякій ♥”, – сказав військовий.

До того ж, каже Ярош, українські nаці0наліsти та nаtріоти – єдині, хто може, при загрозі національній безпеці, зробити будь-які рухи стосовно зміни влади. І у переважній більшості, цей “революційний елемент” нині задіяний у боротьбі проти російських заrар6ників — або на фронті, або у допомозі фронту.

“Жодної потреби у зміні політичної влади в Україні, під час Війни за Незалежність, на цьому її етапі, не існує. Вважаю, що загрози прор0сійськ0го nуtчу, на цей день, в Україні немає. Треба менше слухати в0рогів, а більше всім громадянам нашої Великої Держави працювати на перемогу”, – резюмував військовий.

Оцените статью
Добавить комментарий