Колишній чоловік Слави Камінської влаштував побачення з дітьми від співачки: “Дві найнеймовірніші людини”

Новини

Колишній чоловік “неангелки” Слави Едгар Камінський нині мешкає за кордоном. Тож мав можливість провести католицький Великдень з сином та донькою. Відпочивали на Тенерифе.

Едгар Камінський відвідав дітей від неангелки Слави на Тенерифе

Пластичний хірург Едгар Камінський нині мешкає в Мілані. Його колишня дружина Слава з 8-річною Лаурою та 9-річним Леоном теж перебувають у Західній Європі. Отже, татусь мав можливість провести певний час із дітьми. У день, коли католики відзначали Великдень, чоловік виклав світлину з нащадками й написав у Інстаграмі:

“Відпустка закінчилась. Дві найнеймовірніші людини на Землі зарядили мене своєю енергією, і тепер я повністю готовий повертатися до роботи”.

З нагоди свята хірург побажав усім “миру, спокою і процвітання”. Виходить, Едгар завітав на Тенерифе, де нині мешкають його син і донька з мамою. Невідомо, чи брала участь Слава у татовому побаченні з дітьми.

Едгар Камінський відвідав дітей від неангелки Слави на Тенерифе

Але колір волосся у Лаури на світлинах, викладених Едгаром та співачкою, кардинально різниться. Камінська показала в Інсті своїх “котиків”, де у донечки бірюзове волосся. Підписників зірки таке перевтілення дещо шокувало.

Деякі навіть висловилися, що для 8-річної дитини зарано так фарбуватися та виряджатися. Хоча інші фани Камінської тут же накрили критиків мокрим рядном, сповістивши, що їхньою думкою ніхто не цікавився.

Едгар Камінський відвідав дітей від неангелки Слави на Тенерифе

Певно, знаменитість скористалася зустріччю дітей із татом, щоб продовжити налагоджувати особисте життя. А воно у неї після розлучення просто фонтанує. Спочатку був хазяйновитий бойфренд, з яким їх розлучило повномасштабне вторгнення.

На початку війни Слава недовго зустрічалася з захисником. Нині у неї є таємничий шанувальник, якого співачка ретельно приховує. Коли українці почали хейтити зірку, що зустрічається з росіянином, та попросила всіх заспокоїтися, сповістивши, що він естонець.

Rate article