Йому було лише 20 років: Під Бахмутом у бою з “вагнерівцями” трагічно загинув молодий захисник

Новини

У кривавій боротьбі з російським агресором Україна продовжує втрачати своїх захисників. Так, у тяжкому бою з “вагнерівцями” під Бахмутом на Донеччині загинув молодий захисник Віталій Колесник з села Микуличі Київської області, передають Патріоти України.

Як розповів громадський діяч Ігор Захаренко, захиснику України було лише 20 років, воювати рвався з самого початку повномасштабного вторгнення.

Життя Віталія обірвалось 8 березня. Під час виконання бойового завдання під Бахмутом воїн отримав несумісні з життям поранення. Будучи кулеметником, став в центрі і першим почав бій з “вагнерівцям”. На жаль, у героя влучив осколок, і цей бій став для нього останнім.

Немішаївська громада повідомляє, що Віталій Колесник був справжнім патріотом, завжди прагнув справедливості, тому йти захищати країну та свою родину для нього було не обов’язком, а справою честі та доброї волі.

У молодого військовослужбовця в рідному селі залишились мати, молодші сестричка та брат, для яких він був опорою, а також наречена, яка вже не зможе обійняти свого героя.

“Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого захисника. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голови в глибокій скорботі. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати. Світлий спомин про нашого земляка залишиться назавжди в наших серцях!”, – йдеться в повідомленні.

Оцените статью
Добавить комментарий