Історичне рішення: на Київщині заборонили діяльність УПЦ Московського патріархату

Новини

У п’ятницю, 9 червня, депутати Київської обласної ради на засіданні підтримали історичне рішення про заборону діяльності УПЦ Московського патріархату на території області. Депутатський корпус КОР проголосував за звернення до Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання заборони діяльності на Київщині релігійних організацій Української православної церкви (УПЦ), яка має церковно-канонічний зв’язок із Російською православною церквою та перебуває з нею у відносинах підпорядкування.

Про це йдеться в повідомленні Київської облради в Facebook.

“Історичний проєкт рішення, що стосується заборони діяльності УПЦ Московського патріархату у Київській області, підтримано депутатським корпусом”, – повідомили в КОР.

Заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова наголосила, що діяльність релігійних організацій, церковно-канонічний зв’язок яких із державою-агресором доведено, загрожує національній безпеці.

“Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроєкти про заборону діяльності УПЦ МП”, – зазначила вона.

Зазначимо, що в українських містах масово відмовляються від Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Деякі області вже заборонили діяльність проросійських церков, тоді як в інших областях ця заборона частково застосовується, ухвалюються рішення окремими громадами або населеними пунктами.

Rate article