Існує два варіанти: що далі робитиме рф з обстрілами “Кинжалами”, які ЗСУ навчилися збивати

Новини

Росіяни в ніч проти 16 травня влаштували масований ракетний удар по Україні. Тоді ЗСУ вдалося збити всі шість запущених рф аеробалістичних ракет “Кинжал”, які раніше ЗСУ не могли збивати.

В ефірі “24 Каналу” політолог Михайло Шейтельман припустив, що далі робитиме рф з обстрілами “Кинжалами”, які ЗСУ навчилися збивати.

За його словами, існує два варіанти дій, які ухвалять росіяни. Причому один із варіантів не несе жодної небезпеки для України, а другий навпаки – може закінчитися сумно.

“Варіант перший – вони повторюватимуть обстріли. Незважаючи на те, що аеробалістичних ракет “Кинжал” дуже мало і існують різні проблеми з їх використанням та підготовкою до обстрілів. Варіант другий – вони просто перестануть ними стріляти, а прості росіяни цього навіть не помітять. Тобто вдарили, ракети збили, але вони сказали, що всі “Кинджали” потрапили в ціль. Тому ніхто крім нас не помітить, якщо армія росії раптом перестане використовувати “Кинжал”, – поділився думками Михайло Шейтельман.

Незважаючи на все вище сказане, політолог більше схиляється до того, що росіяни знову спробують атакувати “Кинджалами”. Перший раз вони кидали по одній такій ракеті, потім спробували вдарити відразу шістьома, а наступного разу можливо використають від 10.

При цьому Михайло Шейтельман нагадав, що раніше ракети “Кинжал” не могли збити, і вони принесли Україні багато горя.

Оцените статью
Добавить комментарий