Інна Гнатюк розповіла, коли для України почнеться сприятливий астроперіод: «Тяжка карма, яку треба пройти»

Новини

Інна Гнатюк розповіла, що зараз триває останній етап нашої біди, а далі – світла смуга з 24 травня для України, це добре відобразиться на іноземній допомозі і очищенні влади.

Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».politeka.net

Зараз ми проходимо останній етап астрологічного періоду, у якому діє оце прокляття. Останній, це з 28 березня до 24 травня цього року. Наступний період у нас сильніший, у нас світлий період, там дія прокляття послаблюється, але воно ще не зникає повністю. Що таке прокляття? Це певні обмеження, певна тяжка карма, яку треба пройти.

Наступний період, який світлий, який настане з 24 травня цього року і буде тривати до 12 березня 2025 року. Тут наші будуть задачі ще дочистити владу, щоб вона не була пов’язана з тими колаборантами, з росією. Повністю буде очистка і зміна влади на краще, на кращих чиновників. Тому що у нас Сонце сильне в гороскопі України, тобто ми вже заслужили на кращу владу в цей період. І можливості якраз тут будуть утворити союзи з іноземними партнерами, які допоможуть успіху.

Також у нас через рік закінчення періоду Саде-Саті, тяжкого періоду, який перевертає з ніг на голову, який із короля може зробити жебрака і навпаки з жебрака – короля, який ми маємо пройти терпляче, і тоді Сатурн нас винагородить. І почався цей період 26 жовтня 2017 року, а закінчується 29 березня 2025 року.

Це сонячне затемнення буде проходити у знаку Риби, але в останній накшатрі, під останньою 27-ою зіркою, тобто це період завершення якогось етапу. Це затемнення під хорошою зіркою, Риби – це знак служіння, благодійності. Тут узагалі підняття духовності у цей період. Дуже важливий у нас починається сильний етап саме з 24 травня, і буде тривати цілий рік до березня місяця. Там зняття всіх обмежень.

Rate article