Гросу показала нового чоловіка, якого приховувала 2 роки: вийшла заміж за 40-річного російського актора

Новини

Українська співачка Аліна Гросу нещодавно вдруге вийшла заміж. Артистка досі намагається приховати ім’я свого обранця, та прихильники вже давно здогадалися, ким є цей таємничий чоловік.

Аліна Гросу показала свого нового чоловіка на фото

29-річна співачка Аліна Гросу не так давно вразила публіку, заявивши, що вийшла заміж вдруге. Артистка показала кадри з весілля, яке пройшло у США. На всі фото добре видно красуню-наречену, а ось обличчя нареченого не видно на жодному знімку.

Аліна Гросу вдурге вийшла заміж
Аліна Гросу вдурге вийшла заміж

Гросу досі приховує, хто є її обранцем і не розкриває його ім’я.

Втім, в Мережі вже давно здогадалися, за кого Гросу вийшла заміж. Так, прихильники артистки впевнені, що чоловіком Аліни є 40-річний російський актор Роман Полянський. З ним Гросу зустрічалася ще у 2021 році, та після початку повномасштабної війни в Україні, вона припинила публікувати з ним спільні фото.

Варто відзначити, що здогадки публіки щодо Полянського зрозумілі. Якщо подивитися на весільні фото, дійсно можна припустити, що це одна і та ж людина. Зріст, статура, колір волосся, сивина та зачіска – все вказує, що це і є Полянський.

Аліна Гросу вдурге вийшла заміж
фотопорівняння другого чоловіка Гросу з Романом Полянським

А нещодавно Гросу опублікувала селфі зі своїм чоловіком, прикривши його обличчя смайликом. На цьому фото також видно, що зачіска та сивина у її чоловіка точно така, як у Полянського. Очевидно, що це він і є.

Аліна Гросу показала свого нового чоловіка на фото
Аліна Гросу показала свого нового чоловіка на фото

Чому Аліна Гросу приховує свого чоловіка

Аліна Гросу активно публікувала фото та відео у соціальних мереж з Романом Полянським до 24 лютого 2022 року. Саме після початку повномасштабної війни в Україні співачка більше жодного разу про нього не згадала у своєму Інстаграм-блозі. Тоді прихильники припустили, що Гросу розійшлася з росіянином Полянським через різні політичні погляди. Та вже зараз стало зрозуміло, що пара не розходилась. Вони вирішили зберігати інформаційну тишу, щоб не стикатися з хейтом від публіки.

Rate article