Григорій Решетнік інтригує публіку заявами про шоу: чи побачимо невдовзі Холостяка-13 і Холостячку-3

Новини

За останні півтора року українці дуже скучили за улюбленими шоу, які раніше демонструвалися по телебаченню. Особливо їх цікавить доля “Холостяка-13” і “Холостячки-3”.

Григорій Решетнік розповів про знімання шоу Холостяк-13 і Холостячка-3

Телеведучий Григорій Решетнік запевняє, що підготовка до знімання свіжих випусків шоу “Холостяк-13” і “Холостячка-3” йде повним ходом. Хто ж має усі шанси потрапити у число головних героїв?

“Холостяк-13”

На думку Решетніка, глядачі втомилися від багатих і непередбачуваних принців. Тому героя для шоу обиратимуть за зовсім іншими ознаками. Перші три сезони любителів програми зачаровували саме принци.

Григорій Решетнік розповів про знімання шоу Холостяк-13 і Холостячка-3

Натомість фішкою четвертого “Холостяка” став не бізнес, а гарна українська вимова, адже Костянтин Євтушенко був львів’янином. Далі був спортсмен Сергій Мельник. Футболіста мало хто знав із широкого загалу, тому знову лунали обурення.

Тоді вирішили дати можливість глядачам обирати героя. Найбільше голосів набрав Нікіта Добринін. Тепер, звісно, “Холостяком” має стати справжній герой – військовий. Інша кандидатура просто не пройде.

“Холостячка-3”

Не відмовляється СТБ, за словами Григорія Решетніка, й від знімання шоу, в якому є головна героїня, а не герой. Звісно, непогано було б і тут підібрати дівчину з тероборони чи ЗСУ. Але є чимало претенденток і з-поміж знаменитостей.

Григорій Решетнік розповів про знімання шоу Холостяк-13 і Холостячка-3

Звісно, найцікавіше з екрана виглядала б Леся Нікітюк. Її природне почуття гумору привнесло б у шоу нотку веселощів, так необхідної нині нам усім. Та якби холостячкою стала, скажімо, Тіна Кароль, Слава Камінська, Мішель Андраде чи Наталя Могилевська, програма теж би заграла новими фарбами й викликала б у глядачів непідробну увагу.

Оцените статью
Добавить комментарий