ФСБ і Симоньян розганяють версію про “український слід” у теракті в “Крокусі” –

Новини

Влада РФ почала офіційно розганяти брехню про нібито причетність України до теракту в “Крокус Сіті Холл”.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ заявила про “український слід” у теракті у підмосковному концертному залі “Крокус Сіті Холл”.

Заяву ФСБ зранку 23 березня розповсюдили державні ЗМІ Росії, повідомляє Диалог.UA.

За версією кремлівської спецслужби, бойовики нібитонамагалися втекти у бік російсько-українського кордону“, планували її перейти та “мали контакти з того боку“.

Блискавично до кампанії підключилася кремлівська пропагандистська Маргарита Симоньян, кинувшись звинувачувати Україну в тому, що сталося.

Пес у вишиванці зірвався з ланцюга чи йому дали таку команду? У будь-якому випадку, винний дресирувальник“, – написала Симоньян.

Цій заяві передувало повідомлення Слідкому РФ, що автомобіль із передбачуваними терористами нібито перехоплено “біля українських кордонів”. Насправді це сталося приблизно 100 км як від українського, так і від білоруського кордону.

Очевидно, що Москва почала розігрувати карту “українського сліду”.

Білий дім раніше виступив із офіційною заявою про те, що Україна не причетна до теракту у “Крокусі”. Американська розвідка вважає, що напад був організований афганським осередком терористичної організації ІДІЛ. Остання вже офіційно взяла на себе відповідальність за подію.

Українська військова розвідка (ГУР) ще 22 березня виступила з офіційною заявою про те, що теракт у “Крокусі” – це операція російських спецслужб, покликана розширити агресію проти України. Є загроза, що після накачування антиукраїнської істерії диктатор РФ Володимир Путін оголосить тотальну мобілізацію.

Глава Bellingcat Христо Грозєв також вважає, що головною ознакою причетності спецслужб РФ до теракту буде спроба Москви офіційно звинуватити Україну.

Rate article