Фаріон звільнили з “Львівської політехніки”

Новини

Ексдепутатку Ірину Фаріон було звільнено з посади професора викладача кафедри української мови Національного університету “Львівська політехніка”.

За даними джерела, причиною для звільнення слугувало відкриття проти Фаріон кримінального провадження по низці статей.

“Привід – порушення Фаріон 41 статті Кодексу законів про працю: вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи”, – уточнюють джерела.

Наказ про звільнення від 15 листопада погодив ректор Львівської політехніки Юрій Бобало.

Фаріон звільнили з "Львівської політехніки"

Міносвіти підтверджує звільнення Фаріон

Водночас міністр освіти і науки України Оксен Лісовий у своєму Twitter підтвердив інформацію щодо звільнення Фаріон. Він зауважив, що в Україні студенти є рушієм змін та трансформацій.

“Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти. Сподіваюсь, СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки”, – написав він.

Варто нагадати, що сьогодні Служба безпеки відкрила кримінальне провадження за фактом порушення таких статей:

  • порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками;
  • образа честі і гідності військовослужбовця, погрози військовослужбовцю;
  • порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфічної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер;
  • порушення недоторканості приватного життя.
Оцените статью
Добавить комментарий