Фаріон видала сkандальну заяву про р0сійськомовних в0їнів ЗСУ: “Не можна назвати українцями”

Новини

Ірина Фаріон зробила нову сkандальну заяву. Вона висловилася про воїнів Збройних Сил України, які говорять р0сійською мовою.

Як повідомляє РБК-Україна (проект Styler), гучну заяву про мовне питання Фаріон видала в ефірі шоу “Рандеву” з Яніною Соколовою.

Чи можуть військові спілкуватися російською – думка Фаріон

Під час розмови з Соколовою громадська діячка не могла обійти тему російської мови. Фаріон вкотре висловилася про те, що засуджує українців, які говорять мовою країни-агрес0рки.

При цьому Соколова зазначила, що вона знає військових з полку “Азов” та 3 штурмової бригади, деякі з яких можуть спілкуватися не українською. Журналістка пояснила, що воїни використовують російську мову і під час боів. Реакція Фаріон була емоційною, вона заявила, що категорично цього не приймає.

“Що вам, хлопці, заважає, коли ви такі м0цні і ви такі дуже розумні? Що вам заважає виконувати 29 статтю закону Про Збройні Сили України? Ви, хлопці, знаєте, що таке дисцuпліна в армії? Якщо в армії немає дисцuпліни, то немає армії. Це з6рід тоді!” – видала вона.

Фаріон видала скандальну заяву про російськомовних воїнів ЗСУ: "Не можна назвати українцями"Фаріон видала скандальну заяву про військових (скріншот)

“Не можу назвати їх українцями”, – Фаріон

“Я не можу назвати їх українцями, якщо вони не говорять українською мовою. То нехай себе назвуть руськuми, ну і все. Що їм заважає? Чому зійшлося саме на українській мові? Вони такі великі патрі0ти, покажіть свій патрі0тизм. Вивчи мову Тараса Григоровича Шевченка, який усе своє життя практично прожив за межами України, але створив з цієї української мови пам’ятник нашому життю”, – заявила вона.

Нова сkандальна заява Фаріон про російськомовних воїнів ЗСУ pic.twitter.com/Sumep5m0FA

— Поліна Іваненко (@polinarbcua) November 6, 2023

Як на заяву Фаріон реагує мережа

Слова Фаріон про військових обурили користувачів. Вони пишуть, що подібні заяви лише несуть шкоду Україні. Також юзери додали:

  • “от просто шикарно, я вважаю. Уроб0р0с рано чи пізно має вkусити себе за хвіст, і це сталося дуже вчасно. Російськомовні воїни “Азову”, котрі проливають кров за Україну, для хворої на голову Фаріон – це теж росіяни. Так починаються громадянські bійни”
  • “Я чув Фаріон власними вухами. Вона наїхала на “азовця”, повернутого з полону, за його російську мову”.

 

Фаріон видала скандальну заяву про російськомовних воїнів ЗСУ: "Не можна назвати українцями"

Реакція мережі на заяву Фаріон (скріншоти)

Оцените статью
Добавить комментарий