Джонсон зіpвався на Макpона і мало не побuв. Розкpито секрет та пpичина

Новини

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у березні 2022 року вибухнув на адресу французького лідера Еммануеля Макрона лайкою і фактично погрожував побити, пише “Обозреватель“.

Британський політик дорікнув президенту “підлабузництвом” перед диктатором Володимиром путіним і навіть вдався до досить шовіністичної шпильки на тему поїдання жаб як традиційної французької страви.

Про це виданню Politico розповів тодішній помічник Джонсона, зауваживши, що таким чином глава уряду відреагував на критику Макрона дій офіційного Лондона стосовно біженців з України.

Справді, візовий режим суттєво заважав українцям отримати притулок на території Сполученого Королівства.

“Хоча Борис не схильний сильно сердитися або використовувати особливо міцні вирази, це був той випадок, коли він справді шаленів на нашій ранковій зустрічі”, – поділився спогадами Гутто Харі, який на момент прем’єрства Джонсона займався зв’язками із громадськістю.

Зазначимо, що на сьогодні у Франції проживає близько 100 000 біженців з України, зокрема 20 000 школярів, які навчаються у місцевих навчальних закладах.

Натомість у Сполученому Королівстві, за даними українського посольства, від війни ховається 160 тисяч наших співгромадян, 42% з яких уже працевлаштовані.

Rate article