Джонсон влаштував розн0с! Прямо в очі – ЗАХІД такого не чекав: це треба чути. Просто браво!

Новини

Джонсон влаштував рознос! Прямо в очі – ЗАХІД такого не чекав: це треба чути. Просто браво!

Опубліковано  Оновлено 

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, який недавно перебував з візитом в Україні, критично оцінив затримку Заходу у наданні необхідної допомоги Україні. Під час його інтерв’ю Дмитру Гордону, проведеного на межах саміту YES, він наголосив на критичній необхідності прискорення цього процесу.

Джонсон висловив своє стурбоване ставлення до повільного реагування міжнародної спільноти і підкреслив.

«Ми (Захід) постійно діємо надто повільно. Ми дали вам NLAW, Javelin на самому початку. Потім прибули HIMARS, потім танки Challenger, а тепер – Patriot. Я думаю, Patriot дуже корисні. Але очевидно, що Україна має намір перемогти і це може зробити. Ми бачили це у Бахмуті, а тепер – на мелітопольському напрямі«, — зазначив він.

Також Джонсон наголосив, що фокус має бути не на діях і рішеннях російського президента Володимира Путіна, а на підтримці України. Він стверджував, що дії Путіна заслуговують осуду, але головний акцент повинен бути на допомозі українцям.

«І не варто говорити про путіна. Йдеться взагалі не про нього. Він зробив жахливу помилку, зробив дурість. Він вторгся в суверенну, незалежну європейську країну. І ми зобов’язані допомогти народу України вигнати його війська з їхньої країни й здобути свободу. Зосередимося на Україні. путін завжди знайде спосіб пояснити свою поразку. Залишимо це йому«, — зазначив колишній прем’єр-міністр Великої Британії.

Джонсон підкреслив, що Україні потрібна військова техніка, протиповітряна оборона. І Заходу потрібно діяти якомога швидше у питанні їх надання.

«Головний урок війни полягає в тому, що ми завжди даємо Україні те, що вона хоче, але надто довго. Сьогодні я бачив ветеранів, хлопців, які воювали та були серйозно поранені. Вони проходять реабілітацію, вчаться заново користуватися своїми кінцівками. Але жертв занадто багато щодня. І немає жодної причини не давати Україні того, що їй потрібно, і якнайшвидше«, — резюмував Джонсон.

Оцените статью
Добавить комментарий