Двоє дорослих синів Кондратюка живуть своє життя: де зараз діти продюсера та чим вони займаються

Новини

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк разом із дружиною має молодшу доньку та двох старших синів. Що відомо про них і де вони насправді зараз живуть?

Кондратюк розповів, де його сини

Ігор Кондратюк, відомий український продюсер і шоумен, не лише став одним із найпопулярніших людей у країні, але й встиг влаштувати особисте життя. Знаменитість разом із дружиною стали батьками трьох спільних дітей. Молодша донька та двоє старших синів тішать батьків успіхами, але продюсер про них мало розповідає. Що відомо про дітей Ігоря Кондратюка, де зараз його сини та чому вони не служать?

Де зараз сини Кондратюка

Відомий український шоумен разом із дружиною виховав двох синів. Минулого року восени знаменитість розповідав, де зараз перебувають його діти, а також чим вони займаються. Крім того, шоумен розповів, чому вони не служать. За словами знаменитості, його сини у четвертій хвилі мобілізації, адже мають проблеми зі здоров’ям.

Ігор Кондратюк чесно розповів про своїх синів і причину, чому вони не служать на фронті
Ігор Кондратюк чесно розповів про своїх синів і причину, чому вони не служать на фронті

Ігор Кондратюк в інтерв’ю для Rostyslove Production розповів, що його сини всю юність провели за комп’ютерами, що стало причиною поганого здоров’я. За словами знаменитості, старший Сергій і середній Данило не отримували повістки, але не будуть ховатись, якщо їх призвуть. Ба більше, в інтерв’ю 60-річний Кондратюк зазначив, що і сам готовий стати на захист, якщо ситуація на фронті погіршиться.

Що стосується місця перебування дітей Ігоря Кондратюка, то його сини працюють та живуть в Україні, у Києві. Знаменитість поділився, що його старший син – відеомонтажер. Він створює соціальні ролики та займається благодійністю. А от середній син шоумена Данило займається блокчейном. За кордоном живе тільки молодша донька Ігоря Кондратюка.

Де зараз сини Ігоря Кондратюка та що відомо про його молодшу доньку
Де зараз сини Ігоря Кондратюка та що відомо про його молодшу доньку

Поліна навчається на третьому курсі американського вишу. Дівчина вивчає космічну інженерію та планує стати інженеркою космічних систем. Ігор Кондратюк визнає, що такий вибір здивував його з дружиною, але вони підтримали свою дитину.

Rate article