Дворічну Віолетту, яку знайшли на четвертий день пошуків, госпіталізували: у якому стані дівчинка

Новини

Дворічна Віолетта Мужечук разом із братом-близнюком вийшли з двору свого будинку і пішли гуляти у бік лісу, поки їхня мама няньчилась з іншими дітьми. Хлопчик повернувся, а дівчинка зникла. Її шукали рятувальники та волонтери протягом чотирьох діб на Харківщині і ось диво – малечу знайшли.

У суботу, 27 травня, на Харківщині знайшли дворічну дівчинку, яка загадково зникла з двору власного будинку увечері 23 травня.today.politeka.net

Віолетту Мужечук шукали протягом кількох діб, до пошуків було залучено понад тисячу людей.

Директор обласного Департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов розповів, у якому стані зараз дівчинка. Як виявилося, зараз маля знаходиться в лікарні – її життю нічого не загрожує. Тепер Віолетта Мужечук має пройти обстеження у відповідних спеціалістів.

“Дворічна Віолетта, яку розшукували протягом 90 годин у селі на Харківщині, залишається у лікарні. Її стан стабілізується”, – зазначив Хаустов.

Варто також зазначити, що у лісі дівчинка провела три дні, вона була налякана та ховалась у високій траві. Через це рятувальники ледь не пройшли повз неї, але малеча видала стогін, який привернув увагу рятувальників. Дівчинка ледь навчилася говорити, але їй удалося пояснити рятувальникам, що вона дуже хоче пити води.

Папа Віолетти наразі захищає Україну на фронті. Він примчав додому з передовою, щоб допомагати у пошуках.

Источник: Суспільне.

Rate article