Дружина Павлика розлютилася на українців, які засудили її відео на стратегічному об’єкті: “Готові зжерти”

Новини

Молода дружина українського співака Віктора Павлика ніяково виправдалася за безкультурну поведінку та вихваляння зі спеціальною перепусткою.

Катерина Репяхова, дружина та концертний директор українського співака Віктора Павлика, стала об’єктом критики з боку української громадськості через своє безрозсудне хвастощі “розкішшю, доступною лише небагатьом”. Репяхова похвалилася, що в неї й Павлика є перепустка на стратегічний об’єкт, що мало кому доступно. При цьому в її словах не було жарту, лише похвала можливостей чоловіка

“Я не права. Я помилилася. Як будь-яка жива людина я помиляюся. Я недоречно пожартувала. Я не мала публікувати ту Сторі. Це факт. Я не ідеальна. А ось усі коментатори бачу ідеальні.

Догодила я всієї нечисті, яка зараз пише гидоту (нехай про мене) про мого сина. Мені дуже від того, в якому соціумі ми живемо. Скільки злих людей, які, як ті орки, готові зжерти своїх же. Усі ці люди хорошого ніколи не помітять.

Мій чоловік не купував перепустку, він як і більшість із нас все робить заради перемоги. А я не мала робити того, що зробила» – заявила Репяхова, яка спочатку похвалилася розкішшю, а потім сама звинуватила українців, які не оцінили хвастощі.

Зазначимо, на своїй сторінці в Instagram Репяхова опублікувала відео, на якому вона та її чоловік мчать Південним мостом у Києві, який частково закритий з минулого року.

У самому відео Віктор Павлик гордо показує цю перепустку, перебуваючи за кермом автомобіля, і заявляє, що він став подарунком для Репяхової, що вона й назвала розкішшю далеко не всім доступною.

Ось що писали у соціальних мережах після посту Катерини Репяхової та Віктора Павлика, яка похвалилася перепусткою і назвала це “розкішшю не для всіх”:

«Я впевнена, що кожен має право на своє любовне життя, але свідоме порушення правил як купівля перепусток це неправильно; Старий пердун …фууу, яка романтика з дідом?; «Яке їхало, таке й зустріло». Одне дурне каламутить перепустки, інше дурне знімає і виставляє це в соцмережі;

Країна чекає на героїв, жінки народжують дебілів; Він не перший і не останній, кого “спалили” їхні дружини. Друзі, робіть правильний вибір; Мозків вистачило щоб купити, але забракло щоб не озвучити про це; Досить спускати на гальма це все».

Rate article