Дозвіл США бити по території Росії: Зеленський прокоментував рішення Вашингтона

Новини

Глава держави каже, що таке рішення США – крок вперед.

Президент Володимир Зеленський заявив, що отримав повідомлення від військових про дозвіл США бити по території Росії.

Про це український лідер під час пресконференції на третьому саміті Україна – Північна Європа.

“У нас був меседж від американської сторони. Рано-вранці сьогодні я отримав це повідомлення від моїх військових. Я не можу розказати вам деталі про це”, – наголосив Зеленський.

Рішення Вашингтона щодо використання наданої зброї президент назвав кроком вперед. З його слів, для України – це можливість захистити жителів прикордонних територій.

“Я хочу побачити, що відбудеться на практиці. Але те, що бачу – це у будь-якому випадку є кроком вперед до цієї цілі, яку ми обговорювали раніше, щоб уможливити для нас захист наших людей, які живуть біля кордону”, – заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Білому домі послабили свою політику і дозволили бити по території РФ американською зброєю. Втім, певні обмеження ще залишаються. Так, ударів можна завдавати виключно в прикордонних з Харківською областю районах.

Реакція Росії 

В адміністрації російського президента Володимира Путіна відреагували на рішення США. Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, мовляв, Україна вже намагається завдавати ударів по території Росії американською зброєю. Тепер, з його слів, йдеться про втягнення Штатів у війну – або, як сказав речник Путіна, – у конфлікт.

Rate article