Дочка Ніни Матвієнко вразила першою появою на сцені після смерtі мами: публіка була вражена

Новини

8 жовтня 2023 року Антоніна Матвієнко повідомила про смерtь своєї знаменитої мами – легендарної української співачки Ніни Матвієнко. Ця новина приголомшила шанувальників. Багато хто досі не може в це повірити. На прощальну церемонію, що відбулася у Національній Філармонії України, прийшли десятки тисяч українців, у тому числі зіркові колеги. Співчуття приймала вся родина артистки.

У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко Фото: Ян Доброносов
У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко Фото: Ян Доброносов

За кілька днів після похорону, дочка співачки Антоніна, яка дуже важко переживає смерtь мами, вийшла на зв’язок і повідомила, що «час для неї зупинився».

Тоня Матвиенко вышла на связь
Тоня Матвієнко вийшла на зв’язок

А днями артистка вперше вийшла на сцену. Кадри з її виступу з’явилися у «сторизі» Instagram. На відео, записаному в ресторані, можна побачити, як Тоня Матвієнко виконує легендарну пісню своєї покійної мами –…. чим дуже зворушила публіку.

Донька Ніни Матвієнко вразила першою появою на сцені після смерті мами
Донька Ніни Матвієнко вразила першою появою на сцені після смерті мами

Одна із глядачок написала: «Под вечір на сцену вийшла Тоня Матвієнко. Я була вражена! Сильна жінка! Дякую! Співчуваємо вашій втраті. Перший вихід на сцену після смерті матері. Весь зал слухав із тремтінням серця», – написала прихильниця.

Нагадаємо, що про причину смерті Ніни Матвієнко сім’я вважає за краще мовчати, проте її зіркові подруги Ольга Сумська, Валентина Ковальська та Анжеліка Рудницька розповіли, що останнім часом артистка боролася з тяжкою хворобою.

Rate article