До України потрапили отруйні мандарини: З якої країни завезли

Новини

До України потрапили небезпечні мандарини, привезені із Єгипту. Про це йдеться на у повідомленні системи швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF), передають Патріоти України.

Відподно до опублікованої інформації, партія отруйних мандаринів потрапила до України та Грецію. Як встановили служби Греції, цитрусові мають пестицид диметоат, допустима норма якого перевищена у 33 рази. Через це греки не дозволили розміщувати отриману партію мандаринів у своїх магазинах, супермаркетах.

Куди небезпечні цитруси потрапили в Україні – поки невідомо. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів станом на зарз не повідомляла про отруйні мандарини із Єгипту.

Чим небезпечний диметоат

Диметоат – інсектицид, який використовується для боротьби з шкідниками в сільському господарстві та інших галузях. Він здатний викликати нудоту, слабкість, сонливість, проблеми із диханням, біль у животі та діарею, а при важких отруєннях – втрату свідомості, судоми та параліч.

Rate article