Дмитро Гордон не виїжджав із Києва: його сини теж перебувають за своїми адресами, хоча й не в Україні

Новини

Дмитро Гордон у 2022 році відправив дружину з доньками та батьків за кордон, а сам залишився у Києві. Тепер розповів, де перебувають троє його синів. Виявляється, за межами України.

Де перебувають сини Дмитра Гордона

Журналіст Дмитро Гордон має семеро дітей, яких йому подарували в різні роки чотири жінки. Чотири дівчинки та троє хлопчиків. Відповідаючи на запитання проєкту ТСН “Наодинці”, багатодітний тато розповів, де проживають нині нащадки.

Всі сини Гордона від попередніх стосунків – Ростислав, Дмитро та Лев – вже дорослі й давно мешкають за кордоном. Дмитро Ілліч відзначив, що вони там і народилися. Двоє нині мешкають у США й один в Європі.

Де перебувають сини Дмитра Гордона

Гордон зауважив, що нащадки виїхали туди не після повномасштабного вторгнення, а набагато раніше. Десь 10-11 років тому. Один із них народився в Америці й має громадянство цієї країни.

Інший, хоч і з’явився на світ у Празі, але теж мешкає за океаном. Дмитро працює композитором. Ростислав займається бізнесом. Лев проживає в одній з країн Західної Європи. Теж виїхав туди не в останні 3 роки. До того ж до служби абсолютно не придатний.

Де перебувають сини Дмитра Гордона

Ще в журналіста є доросла донька Єлизавета. У третьому шлюбі з Олесею Бацман на світ з’являлися виключно дівчатка. Тож подружжя має 12-річну Санту, 8-річну Алісу й 6-річну Ліану.

Раніше в інтерв’ю Славі Дьоміну Дмитро Гордон розповідав, що вивіз усю родину за кордон і тепер змушений утримувати не лише дружину з доньками, але й старше покоління, що доволі сильно б’є по кишені.

Відомий чоловік іноді згадує позашлюбних дітей, жартуючи про це. Одна з жінок, яка подарувала чоловіку сина, й справді не була з ним одружена. Це Злата Ємельяненко, яка народила Дмитрика. Решта дітей Гордона з’явилися у законному шлюбі.

Rate article