Для когось війни немає?: У Києві після масованої ракетної атаки запустили салют (відео)

Новини

В Дарницькому районі Києва невідомі запустили салют. І це після масованого ракетного обстрілу 29 грудня. У поліції Києва розповіли, що їм надійшло декілька викликів від громадян, передають Патріоти України.

“Поліцейські виїхали на місце, але зловмисників там не виявили”, – розповіли в поліції Києва.

Можна собі уявити, що буде в місті на Новий рік, коли такі зловмисники почнуть запускати феєрверки. В поліції нагадують про заборону використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану.

“Порушникам, які ігноруватимуть обмеження, може загрожувати як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Поліцейські разом з іншими профільними службами перевіряють дотримання законодавства щодо реалізації піротехніки на ринках та у роздрібно-торговельних мережах. Рішення стосується як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів тощо”, – йдеться у повідомленні.

Статті, які передбачають покарання за реалізацію чи використання піротехнічних засобів відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України:

ст. 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності;

ст. 173 КУпАП – дрібне хуліганство;

ст. 182 КУпАП – порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил дотримання тиші в населених пунктах і громадських місцях;

195-6 КУпАП – порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів;

296 ККУ – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Оцените статью
Добавить комментарий