Для інших переговорів: експерт розповів про можливу спробу штурму Києва з боку Білорусі

Новини

Нещодавно командувач Об’єднаних сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв, оголосив про зміцнення північного кордону України за допомогою військового персоналу та техніки.

Ізраїльський військовий аналітик та історик Григорій Тамар висловив думку, що це може бути пов’язане із можливою спробою повторного штурму Києва, цього разу силами “вагнерівців”, які перебазувалися до Білорусі.  politeka.net

“Можлива повторна спроба штурму Києва з боку Білорусі. Я вже говорю про це близько року, тому що захоплення української столиці було б ідеальним способом для відновлення репутації та військового престижу російської армії. Це призвело б до інших умов на переговорах, які рано чи пізно відбудуться. . Ніхто не повинен мати ілюзій у цьому відношенні” – ділиться Тамар.

Він додає, що зміцнення та захист північного кордону України є очевидною необхідністю. Він також зазначив, що якщо російська розвідка виявить недостатню надійність захисту, то жодні перепони, чи то мінні поля чи болота, не зупинять російські війська.

“Тільки наявність достатньої кількості Збройних сил України є гарантією того, що росіяни не полізуть на Київ, а якщо й полізуть, то зустрінуть гідну відповідь”, – сказав експерт.

Rate article