Дівчинці всього два тижні: з квартири в Києві забрали дитину, в поліції показали кадри

Новини

Як повідомили в пресслужбі поліції Києва, в Голосіївському районі ювенальні поліцейські та соцпрацівники вилучили з неблагополучної родини новонароджену дівчинку. Дитина, якій всього два тижні, проживала в жахливих умовах: гори сміття, бруд, розкиданий одяг, недопалки. politeka.net

Жінку з новонародженою дитиною виписали з пологового будинку 21 лютого, однак в подальшому під час проведення медичного патронажу матір перестала відповідати на телефонні дзвінки та двері своєї квартири не відчиняла. Тому інспектори ювенальної превенції разом із спеціалістами Служби у справах дітей та сім’ї негайно вирушили до родини додому.

“Перевіривши умови проживання, поліцейські виявили занедбану оселю із непридатними та жахливими для проживання немовляти умовами: розкидане сміття, яке закривало повністю прохід у квартиру, брудні речі, сморід, таргани та відсутність комунікацій. Маленьку дівчинку, якій всього два тижні, правоохоронці забрали у зв’язку з безпосередньою загрозою для життя та здоров’я і помістили під нагляд лікарів”, — сказано в повідомленні.

На матір поліцейські склали адмінпротокол. Наразі вирішується питання щодо позбавлення її батьківських прав. Подальшу долю дитини визначить соцслужба.

blank

Rate article