Десь вже рік минув відтоді, як мій син розлучився зі своєю дружиною, і ми з моєю колишньою невісткою начебто нормально спілкувалися весь цей час! Я дзвонила Олесі час від часу, дізнавалася, як там діти. А тут дивлюся, перестала вона телефон брати. Якось на вулиці, випадково, з нею зустрілися, вона з дітьми була. Я до неї підійшла, а вона дівчат за руки взяла і в іншу сторону від мене швидко пішла. Тоді я беру і дзв0ню колишній свасі, шкода, що дізналася всю правду від чужих людей

Життєві історії

Десь вже рік минув відтоді, як мій син розлучився зі своєю дружиною, і ми з моєю колишньою невісткою начебто нормально спілкувалися весь цей час! – розповідає Ольга Олександрівна. – Я дзвонила Олесі час від часу, дізнавалася, як там діти. А тут дивлюся, перестала вона телефон зовсім брати. Якось на вулиці, випадково, з нею зустрілися, вона з дітьми була. Я до неї підійшла, а вона дівчат за руки взяла і в іншу сторону, від мене швидко пішла. У сина питаю, а що з Олесею? Він тільки плечима знизив.

Олеся – колишня невістка Ольги Олександрівни і мати двох її онучок-двійнят. Чотири роки тому, після довгих спроб стати батьками, у них з’явилося дві донечки. А ще через пару років Олеся і Микита розлучилися по цілком банальній причині – Микита «покохав іншу жінку».

Розлучення Олесі пережила досить важко, але достойно, зі свекрухою продовжувала спокійно спілкуватися, як і раніше, наче нічого не сталося, дозволяла бачитися з дітьми, надсилала їй свіжі фотографії. А якийсь час назад раптом як відрізало, заблокувала Ольгу Олександрівну всюди, повертається спиною і навіть не вітається з нею.

– Після цього випадку з невісткою на вулиці я вже навіть її матері подзвонила! – розповідає Ольга Олександрівна. – Кажу, зрозуміти не можу, що відбувається з Олесею, можливо, образилася на мене, на щось? А вона мені каже, що звичайно, образилася! Ви хіба не знаєте, що ваш син квартиру ділити зібрався! Олесі з дітьми половину однокімнатної квартири пропонує.

Незабаром після весілля, майже дванадцять років тому, Олеся та Микита взяли в кредит невелику однокімнатну квартиру, в якій і жили всі роки шлюбу. Кредит вони виплатили тоді досить швидко, планували народжувати дитину і розширюватися. Так вони і залишилися в цій квартирі, в них народилися діти, а потім, як сніг на голову, чоловік подав на розлучення.

Микита покидав в чемодан весь свій одяг і відправився в нове життя з коханою жінкою, а Олеся з двома дочками залишилася в їх спільній квартирі, де, власне, і проживає й досі.

З моменту розлучення пройшов рік, і тепер ось колишній чоловік повідомив Олесі, що має намір ділити майно. Ну а що, йому теж треба якось жити далі. Половина квартири за законом належить йому, і тут нічого не вдієш.

– А якщо по совісті, так його частки в цій квартирі набагато більше, ніж її! – сердиться Ольга Олександрівна. – Микита працював, гроші заробляв. А Олеся і працювала не так, і отримувала набагато менше за свого чоловіка завжди, навіть коли працювала. Але це добре. Згідно із законом, квартира належить їм навпіл. Якщо Олеся хоче жити в ній далі, нехай сплатить Микиті його половину. Або нехай продають житло, ділять гроші, і далі вже хто як хоче. Це справедливо я вважаю, цілком.

Але колишня сваха, мати Олесі, з тим, що розділ квартири порівну – справедливий, не згодна. Згідно із законом – так, але не по совісті зовсім.

Олеся не винна, що розвалилася її сім’я. Вона ростила дітей, а чоловік її в цей час дивився на сторону, його цікавило зовсім інше, його інтереси та лише його особисте життя. І мало того, що він, так вже вийшло, вийшов сухим з ​​води, у нього нова сім’я і, на відміну від колишньої дружини, ні клопоту, ні турбот, крім невеликих аліментів – так він ще і матеріальні проблеми створює колишній дружині і дітям. Ну з яких це грошей Олеся може йому виплачувати частку його з квартири. Працювати піде, маючи двох трирічних дітей, і буде отримувати мільйони? Смішно.

– Я свасі кажу – ну а чому він повинен піти в нікуди з однією лише валізою в руках? Я його, звичайно, теж не виправдовую, але. Він кілька років працював, не покладаючи рук, платив кредит, повинен хоч щось за це отримати!

Колишня сваха поклала телефон, не захотіла більше говорити, лише сказала єдине, що бажає Ользі, щоб з її дитиною вчинили так само, як Микита вчинив з Олесею.

Rate article